Wielka bitwa na poduszki!

Brzmi super. Gigantyczna bitwa na poduszki. Zawsze chciałam wziąć udział w walce poduszkami, ale w domu nie, bo coś się stłucze, uszkodzi… Poza domem ciężko zebrać wystarczająco dużo osób, żeby coś takiego zorganizować. Ale dziś jest międzynarodowy dzień bitwy na poduszki. Tylko czy to nie Prima Aprilis?

English version:
International Pillow Fight – Dundee


Razem z Haną postanowiłyśmy wziąć udział w tym wydarzeniu (link do wydarzenia na fb). W czwartek wybrałyśmy się na wspólne zakupy, żeby zaopatrzyć się w dobre do walki, duże poduszki.

 IMG_20170401_145523.jpg

Prawie punktualnie stawiłyśmy się na miejscu zbiórki w Dudhope Park. 😉 Bitwa akurat się zaczynała. Na początku ludzi było niewiele, może z 15 osób. Liczyłyśmy na więcej… Ale co chwilę ktoś nowy dochodził z poduszką. Pod koniec zebrała się grupa prawie 40 osób!

kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Musieliśmy robić przerwy, bo takie bieganie z poduszką bywa męczące i nie dalibyśmy rady bić się ciągle przez godzinę. Siadaliśmy wiec na poduszkach na trawie i cieszyliśmy się słońcem.

Przez chwilę nawet kropiło, ale organizatorka stwierdziła, że to Scottish weather, i że zaraz wyjdzie słońce, wiec nie przerywamy walki. Faktycznie, zanim skończyliśmy się bić na poduszki, nasze ubrania były już wysuszone słońcem.

IMG_20170401_141120

Był to kolejny weekend z piękną pogodą. Aż nie do wiary, że tyle słonecznych dni pod rząd jest możliwe w Szkocji! Dlatego trzeba to wykorzystywać w 100%. A bitwa na poduszki była świetnym powodem do wyjścia na dwór. 🙂

Na końcu zebrałam na mojej poduszce podpisy większości uczestników! ❤

Reklamy

Jedna myśl w temacie “Wielka bitwa na poduszki!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s